Hipnoza wyzwala potencjał

Hipnoza wyzwala potencjał

Umysł człowieka bardzo często naturalnie popada w trans, bardzo często zmienia stany świadomości. Wtedy otwiera się na sugestie, tym samym naraża na manipulacje.

Czy kiedykolwiek chciałeś zrobić coś, o czym zawsze marzyłeś, a brakowało Ci wiary w powodzenie swoich działań? Zerwanie z nałogiem, porzucenie złych nawyków, odrzucenie strachu czy choćby nauka języka obcego nie muszą być barierami nie do pokonania. W wyzwoleniu się z własnych przyzwyczajeń czy przełamaniu oporów może pomoć hipnoza.

Hipnoza to nic innego jak wprowadzenie umysłu w stan między jawą a snem. W takiej sytuacji możliwe jest „wszczepianie” mu nowych schematów zachowań, zaaplikowanie nowych obrazów, tworzenie wyobrażeń. Co więcej po dobrze przeprowadzonej sesji wprowadzania w trans, osoba jej poddana nie rozróżni, jakie sytuacje miały miejsce naprawdę, a jakie zostały wprowadzone w jej umysł. Dlatego też, każdą sesję hipnotyczną trzeba odbywać w obecności zaufanego terapeuty, który będzie działał tylko tak, by jak najbardziej nam pomóc. Ingerencja obcych, nieuczciwych osób może bowiem wyrządzić nam wiele szkód.

Tak naprawdę, by całkowicie odmienić swoje życie wystarczy już jedna sesja u hipnoterapeuty. Po danej terapii w mózgu zostaną już te informacje, które do niego wprowadziliśmy, a które będą miały wpływ na nasz nowy światopogląd. Wystarczy, że zostaną wpisane w nieświadomość.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *