O mnie

a.wojaszekNazywam się Aleksandra Wojaszek. Zawodowo zajmuję się dietetyką, ale zdrowy tryb życia to także moja pasja – dlatego odżywiam się rozsądnie. Swoim doświadczeniem i wiedzą chcę dzielić się ze wszystkimi, którzy chcą zmienić swój sposób żywienia, nie tylko po to, by lepiej wyglądać, ale także lepiej się czuć we własnym ciele.

Ukończyłam edukację na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego. Studia, a później praca z pacjentami nauczyły mnie, że zdrowie to nie tylko stan dobrej sprawności fizycznej, ale i psychicznej. Zdrowy organizm potrafi skutecznie i efektywnie bronić się przed stresorami, nie ma kłopotów z przywróceniem i utrzymaniem wewnętrznej równowagi. Jednak, żeby tak było musi być napędzany odpowiednim paliwem – zdrową żywnością bogatą w wartości odżywcze.

Obecnie, przy zbyt szybkim tempie życia, pogodzenie wszystkiego jest niełatwe. W codziennym zgiełku trudno znaleźć ciszę i chwilę dla siebie, zadbać o zbilansowane posiłki, które należy jeść regularnie. Ale pamiętaj – zdrowie to nie eksperyment! Mam nadzieję, że moje porady będą dla Ciebie cenną wskazówką, jak zdrowo się odżywiać.

Na swoim blogu piszę nie tylko o zasadach zdrowego odżywiania, prezentuję też proste metody, które pomogą Ci osiągnąć wewnętrzny spokój. Znajdziesz tu też porady psychologiczne czy z zakresu psychoterapii. Poznasz mechanizmy, które Tobą kierują. Dowiesz się, jak wyzbyć się złych emocji i jak budować relacje z ludźmi w zgodzie ze sobą. Dzięki temu rozwiążesz każdy problem natury psychologicznej.